Premier League

Champions League

La Liga

Serie A

EURO 2020

Weekly Monster 50k

NameTeamPositionPriceCS %A%G%PointsValue
Jamie VardyLEIForward14.20.220.597.340.52
Kelechi IheanachoLEIForward10.50.310.427.10.67
Sergio AgueroMCIForward11.80.210.536.90.58
Raheem SterlingMCIMidfielder12.30.340.220.366.550.53
Riyad MahrezMCIMidfielder12.20.340.450.196.370.52
Nicolas PepeARSMidfielder12.20.360.320.276.360.52
Pierre-Emerick AubameyangARSForward13.20.10.486.190.47
Danny IngsSOUForward11.20.040.516.170.55
Steven BergwijnTOTMidfielder8.80.30.10.436.170.7
EdersonMCIGoalkeeper9.20.340.0305.930.64
Lucas MouraTOTMidfielder90.30.220.345.870.65
Bernd LenoARSGoalkeeper9.30.36005.670.61
Harvey BarnesLEIMidfielder12.50.410.240.195.670.45
Ayoze PerezLEIMidfielder12.80.410.090.275.630.44
Raul JimenezWOLForward10.80.270.315.620.52
Bruno FernandesMUNMidfielder5.90.140.440.245.620.95
James MaddisonLEIMidfielder13.30.410.140.245.610.42
Rui PatricioWOLGoalkeeper9.40.43005.570.59
Diogo JotaWOLForward10.40.10.385.50.51
Kevin De BruyneMCIMidfielder12.50.340.320.145.440.44
Shane LongSOUForward10.50.10.385.430.52
Dennis PraetLEIMidfielder10.80.410.150.25.390.5
Matt DohertyWOLDefender8.60.430.210.215.330.62
Olivier GiroudCHEForward8.50.10.375.330.63
Pedro NetoWOLMidfielder8.30.430.240.125.130.62
Dele AlliTOTMidfielder8.30.30.290.175.040.61
RicharlisonEVEMidfielder6.90.160.180.35.040.73
Kasper SchmeichelLEIGoalkeeper10.30.41004.910.48
Ismaila SarrWATMidfielder6.80.290.170.224.860.71
Dani CeballosARSMidfielder10.60.360.170.114.790.45
Marcos AlonsoCHEDefender7.40.320.10.244.690.63
Mesut OzilARSMidfielder11.80.360.130.114.640.39
Troy DeeneyWATForward7.40.090.334.620.62
Mason MountCHEMidfielder11.30.320.130.144.610.41
Ruben NevesWOLMidfielder9.60.430.130.14.610.48
Cesar AzpilicuetaCHEDefender90.320.140.214.60.51
Chris WoodBURForward7.20.040.344.590.64
Dominic Calvert-LewinEVEForward6.80.140.344.570.67
Reece JamesCHEDefender7.80.320.170.194.540.58
Abdoulaye DoucoureWATMidfielder7.20.290.140.194.540.63
Jordan AyewCRYForward8.20.070.34.50.55
Stuart ArmstrongSOUMidfielder10.20.380.030.154.480.44
Anthony MartialMUNMidfielder6.20.140.190.234.460.72
Ricardo PereiraLEIDefender10.90.410.110.114.450.41
David de GeaMUNGoalkeeper4.60.14004.440.97
James Ward-ProwseSOUMidfielder110.380.080.114.430.4
PedroCHEMidfielder9.20.320.130.14.410.48
Ross BarkleyCHEMidfielder7.80.320.130.14.360.56
Bukayo SakaARSForward8.60.270.034.340.5
Ashley WestwoodBURMidfielder6.60.270.190.114.330.66
Mateo KovacicCHEMidfielder8.60.320.090.114.310.5
Roberto PereyraWATMidfielder6.90.290.10.174.290.62
Cheikhou KouyateCRYMidfielder60.310.10.124.110.69
Christian BentekeCRYForward7.20.070.234.10.57
Jack GrealishAVMidfielder5.60.10.180.214.10.73
Luka MilivojevicCRYMidfielder7.60.310.080.134.10.54
Ben ChilwellLEIDefender10.30.410.080.074.030.39
Michail AntonioWHUMidfielder5.20.120.120.2140.77
Pierre-Emile HojbjergSOUMidfielder10.60.380.050.053.990.38
Jarrod BowenWHUMidfielder5.40.120.110.213.970.74
Ryan BertrandSOUDefender8.20.380.10.13.950.48
Neal MaupayBHAForward5.80.090.273.940.68
Jonjo ShelveyNEWMidfielder5.40.150.050.223.940.73
Dwight McNeilBURMidfielder6.90.270.130.083.920.57
James McArthurCRYMidfielder7.80.310.10.093.910.5
Granit XhakaARSMidfielder10.30.360.040.033.890.38
Leandro TrossardBHAMidfielder5.40.170.140.163.860.71
Jordan PickfordEVEGoalkeeper5.20.16003.850.74
Jack CorkBURMidfielder5.30.270.10.093.850.73
Ben FosterWATGoalkeeper6.90.29003.770.55
Jonny EvansLEIDefender9.90.410.030.053.760.38
Caglar SoyuncuLEIDefender9.50.410.020.053.730.39
Romain SaissWOLDefender70.430.050.053.710.53
JoelintonNEWForward5.90.120.213.70.63
Nick PopeBURGoalkeeper6.30.27003.680.58
FernandinhoMCIMidfielder8.20.340.010.023.680.45
David LuizARSDefender9.80.360.060.083.670.37
Sebastien HallerWHUForward6.20.080.243.660.59
Hector BellerinARSDefender9.40.360.10.053.640.39
Benjamin MendyMCIDefender80.340.160.043.630.45
Mathew RyanBHAGoalkeeper5.30.17003.630.68
Gylfi SigurdssonEVEMidfielder6.60.160.210.053.610.55
TrezeguetAVMidfielder50.10.180.133.60.72
Jack StephensSOUDefender7.50.380.080.053.590.48
Willy BolyWOLDefender7.20.430.030.043.590.5
Tom DaviesEVEMidfielder50.160.180.073.590.72
Jeff HendrickBURMidfielder6.30.270.060.063.580.57
Vicente GuaitaCRYGoalkeeper7.50.31003.560.47
Mbwana SamattaAVForward5.30.050.263.550.67
Jan BednarekSOUDefender8.80.380.020.073.530.4
Shkodran MustafiARSDefender8.20.360.050.063.520.43
Miguel AlmironNEWMidfielder6.20.150.060.153.520.57
Giovani Lo CelsoTOTMidfielder7.90.30.050.063.520.45
Conor CoadyWOLDefender7.90.430.020.033.50.44
Wilfried ZahaCRYForward8.30.070.13.460.42
Pablo FornalsWHUMidfielder5.30.120.210.053.430.65
Aaron MooyBHAMidfielder5.50.170.150.073.390.62
Will HughesWATMidfielder70.290.030.053.380.48
Theo WalcottEVEMidfielder6.30.160.10.073.320.53
Harry WinksTOTMidfielder6.40.30.050.013.270.51
Etienne CapoueWATMidfielder6.30.290.060.013.270.52
Scott McTominayMUNMidfielder50.140.090.083.20.64
Isaac HaydenNEWMidfielder5.60.150.060.093.170.57
Antonio RudigerCHEDefender7.90.320.030.063.160.4
Kyle WalkerMCIDefender9.60.340.070.013.150.33
Nicolas OtamendiMCIDefender9.40.340.010.043.150.34
Mark NobleWHUMidfielder5.50.120.080.093.150.57
Valentino LazaroNEWMidfielder40.150.160.013.130.78
Patrick van AanholtCRYDefender6.60.310.040.093.060.46
Nemanja MaticMUNMidfielder4.20.140.090.053.050.73
Douglas LuizAVMidfielder4.20.10.10.083.030.72
Davy PropperBHAMidfielder5.30.170.10.033.010.57
Andreas ChristensenCHEDefender7.20.320.030.032.980.41
Ben DaviesTOTDefender5.60.30.170.022.960.53
Serge AurierTOTDefender7.40.30.140.032.90.39
Yves BissoumaBHAMidfielder3.90.170.090.032.830.73
Scott DannCRYDefender5.20.310.060.042.820.54
Gary CahillCRYDefender6.20.310.040.042.760.45
Declan RiceWHUMidfielder4.50.120.060.022.740.61
Martin DubravkaNEWGoalkeeper50.150.0202.690.54
Marvelous NakambaAVMidfielder3.90.10.040.042.620.67
Phil BardsleyBURDefender4.60.270.10.022.610.57
Jan VertonghenTOTDefender6.30.30.030.042.60.41
Charlie TaylorBURDefender4.80.270.130.032.580.54
Toby AlderweireldTOTDefender6.90.30.030.032.540.37
James TarkowskiBURDefender5.50.270.050.032.490.45
Adam MasinaWATDefender5.20.290.040.032.490.48
Ben MeeBURDefender5.30.270.040.032.460.46
Joel WardCRYDefender6.20.310.020.032.460.4
Christian KabaseleWATDefender5.30.290.030.022.40.45
Davinson SanchezTOTDefender6.60.30.010.012.360.36
Craig CathcartWATDefender5.90.290.010.022.340.4
Kiko FemeniaWATDefender5.30.290.040.032.310.44
Pepe ReinaAVGoalkeeper4.30.1002.190.51
Djibril SidibeEVEDefender5.50.160.160.031.970.36
Adam WebsterBHADefender4.20.170.050.081.860.44
Danny RoseNEWDefender4.80.150.150.041.850.39
Mason HolgateEVEDefender4.90.160.120.021.790.37
Lewis DunkBHADefender4.60.170.060.061.770.38
Leighton BainesEVEDefender4.20.160.10.021.730.41
Michael KeaneEVEDefender4.60.160.040.041.640.36
Javier ManquilloNEWDefender40.150.130.011.610.4
Federico FernandezNEWDefender4.30.150.020.071.610.37
Dan BurnBHADefender4.30.170.070.021.560.36
Aaron Wan-BissakaMUNDefender4.50.140.10.021.50.33
Luke ShawMUNDefender4.20.140.10.011.440.34
Martin MontoyaBHADefender4.80.170.060.031.410.29
Jamaal LascellesNEWDefender4.60.150.010.041.40.3
Aaron CresswellWHUDefender4.20.120.030.061.350.32
Issa DiopWHUDefender4.50.120.010.061.290.29
Jeremy NgakiaWHUDefender3.80.120.10.011.260.33
Victor LindelofMUNDefender4.60.140.010.021.20.26
Angelo OgbonnaWHUDefender4.30.120.010.041.170.27
Harry MaguireMUNDefender4.80.140.010.011.140.24
Matt TargettAVDefender4.20.10.110.021.110.26
Frederic GuilbertAVDefender4.20.10.10.021.080.26
Tyrone MingsAVDefender4.40.10.040.051.050.24
Kortney HauseAVDefender3.90.10.010.020.780.2
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.